Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle

Gece Bekçisi – The Night Watchmen 2015 İzle

Kalan Süre :
Reklamı Geç

IMDB:

Yorum yapılmamış

1.134 views

Gece Bekçisi – The Night Watchmen 2015 İzle
720p

Sevgili takipçilerimiz bu safer sizlere, 2015 Fransa ve Belçika ortak yapımı olan Jamais De La Vie izle adlı filmi beğeninize sunmaktayız. Dram türündeki The Night Watchmen adlı filmin, yönetmenliğini “Strictement Personnel”, “Force Majeure”, “Fred” ve “Silahlı Eller” filmlerinden tanıdığımız Fransız sinemacı Pierre Jolivet üstlenmiştir. Senaryosu Simon Michael, Pierre Jolivet ve Simon Moutairou üçlüsü tarafından kaleme alınan Jamais De La Vie, bir nebzede olsa acılarını unutmak için gece bekçiliği işine soyunup, kısa bir süre sonra bu işten sıkılan Franck adlı eski sendikacının, gelecek üzerine yapmış olduğu planlar ve yaşam öyküsü ele alınıyor.

Yapımcılık görevini Gaetan David, Andre Logie, Xavier Rigault ve Marc-Antoine Robert dörtlüsünün üstlenmiş olduğu Gece Bekçisi adlı eserin, müziklerini ise Adrien Jolivet ve Sacha Sieff ikilisi ele alıp icra etmiştir. 1 saat 35 dakika süresi olan The Night Watchmen adlı yapımın, IMDb puanı ise 5,9’dur. Dünyaca ünlü deneyimli yönetmen Pierre Jolivet’in oyuncu seçimleri şu isimler Olivier Gourmet (Franck), Valerie Bonneton (Mylene), Marc Zinga (Ketu), Thierry Hancisse (Etienne), Jean-François Cayrey (Antoine), Paco Boublard (Le Boucle) ve Nader Boussandel (Ahmed) olmuştur.

Tüm takipçilerimize iyi seyirler dileriz….

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle 2016 Filmleri halka 3 film izle altyazılı film izle film izle bahis siteleri Mobil film izle