Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle

Gel ve Gör – Idi I Smotri – Come And See Filmi İzle (1985)

Kalan Süre :
Reklamı Geç

IMDB:

Yorum yapılmamış

538 views

Gel ve Gör – Idi I Smotri – Come And See Filmi İzle (1985)
480p

Birçok festivalde boy gösteren 2 ödüllü en önemli savaş karşıtı filmlerden biri olan Gel ve Gör izle adlı yapım, 2. Dünya Savaşı’nda Alman işgali altındaki Sovyet Beyaz Rusya’sında bir gencin partizanlara katılma hikayesi çevresinde, Nazi işgalinin yarattığı maddi ve ruhsal yıkımları konu edinmektedir.

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle 2016 Filmleri görevimiz tehlike film izle altyazılı film izle film izle bahis siteleri Mobil film izle