Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle

Gelibolu-Gallipoli 2005 Full İzle

Kalan Süre :
Reklamı Geç

IMDB:

Yorum yapılmamış

976 views

Gelibolu-Gallipoli 2005 Full İzle

Değerli takipçilerimiz şimdi de sizlere, dünya tarihine yön vermiş olup, uğruna binlerce şehit verilmiş olan Çanakkale Savaşı’nı konu edinen Gelibolu adlı belgesel filmini sunmaktayız. 2005 Türkiye yapımı olan Gelibolu adlı eserin, senaryo yazımını ele alıp yöneten isim “Kaybedenler Kulübü”, “Devrim Arabaları” ve “Labirent” filmlerinden tanıdığımız Tolga Örnek üstlenmiştir. Yapımcılığını Hamdi Döker ve Burak Örnek’in üstlenmiş olduğu bu harika eserin, müziklerini Demir Demirkan bestelemiştir. 1 saat 54 dakika süresi olan Gallipoli adlı belgeselin, IMDb puanı 7,5’dir.

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle 2016 Filmleri film izle altyazılı film izle film izle bahis siteleri Mobil film izle hızlı ve tüplü izle