Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle

Generation Iron – Demir Nesil 2013 İzle

Kalan Süre :
Reklamı Geç

IMDB:

Yorum yapılmamış

1.092 views

Generation Iron – Demir Nesil 2013 İzle

Sevgili takipçilerimiz bu sefer sizlere, genç Rus sinemacı Vlad Yudin’in senaryosunu kaleme alıp yönettiği Generation Iron seyret adlı belgesel filmi beğeninize sunmaktayız. 2013 ABD yapımı olan Demir Nesil adlı belgesel film, vücut geliştirme sporunun en üst seviyesindeki sporcuların Mr. Olympia yarışmasına nasıl hazırlandıklarını ve günlük yaşamda neler yaptıklarını konu edinmektedir.

IMDb’si 7,2 olan Demir Nesil adlı belgesel film, birçok etkinlikte yer alıp toplamda 6 değerli ödül elde etmiştir. Yapımcılık görevini Edwin Mejia ve Vlad Yudin ikilisinin üstlenmiş olduğu Demir Nesil adlı belgesel eserin, müziklerini ise Jeff Rona ele almıştır. 1 saat 46 dakika süresi olan dram ve spor türündeki Generation Iron adlı belgesel filmde, şu isimler Mickey Rourke (Anlatıcı), Arnold Schwarzenegger, Michael Jai White, Lou Ferrigno, Busta Rhymes, Ian Mercer, Kai Greene, Valerie McCaffrey, Ronnie Coleman, Phil Heath, Vlad Yudin, Dennis Wolf, Jay Cutler ve Bob Cicherillo ön plana çıkmıştır.

Tüm takipçilerimize iyi seyirler dileriz…

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle 2016 Filmleri film izle altyazılı film izle film izle bahis siteleri Mobil film izle hızlı ve tüplü izle