Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

German Angst Türkçe Alt Yazılı Seyret

    Genişlet


IMDB:

Yorum yapılmamış

844 views

German Angst Türkçe Alt Yazılı Seyret

Sevgili takipçilerimiz şimdi de sizlere, 3 farklı yönetmenin kaleminden çıkan ve üç ayrı filmi içinde barındıran German Angst hd izle adlı filmi beğeninize sunmaktayız. 1 saat 52 dakika süresi olan fantastik, dram, gerilim ve korku türündeki German Agnst adlı film, Jörg Buttgereit (Final Girl), Andreas Marschall (Alraune) ve Michal Kosakowski (Make a Wish)’nin filmlerinden oluşmaktadır. 2015 Almanya yapımı olan German Angst adlı film, ilk hikaye; Berlin’de kirli bir apartman dairesinde kobay faresiyle birlikte yaşayan genç bir kız hakkında… İkinci hikaye; bir grup holiganın saldırısına uğrayan sağır ve dilsiz bir çiftin, yaşadıklarını… Son hikaye ise; bir seks kulübünde, uyuşturucu etkisi olan bir bitkinin deneyine tabi tutulan bir adamın, yaşadıklarını ele almaktadır.

Yapımcılık görevini Michal Kosakowski’nin üstlenmiş olduğu eserin, müziklerini ise Fabio Amurri ele alıp icra etmiştir. IMDb’si 5,5 olan German Angst adlı filmin, oyuncu kadrosunda şu isimler Lola Gave (Girl), Axel Holst (Father), Michael Zenner (Radio Announcer), Lila Lorane (Girl on Magazine Cover), Andreas Pape (Jens), Matthan Harris (Jacek), Annika Strauss (Kasia) ve Denis Lyons (Darren) yer almıştır.

Tüm takipçilerimize iyi seyirler dileriz…

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | Örümcek adam eve dönüş izle