Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

Giulietta Degli Spiriti – Ruhların Jüliyeti 1965 Full İzle

    Genişlet


IMDB:

Yorum yapılmamış

521 views

Giulietta Degli Spiriti – Ruhların Jüliyeti 1965 Full İzle

Başrollerinden Giulietta Masina ve Sandra Milo’nun oynamış olduğu Ruhların Jüliyeti izle adlı filmin, yönetmenliğini “Varyete Işıkları”, “Beyaz Şeyh”, “Aylaklar”, “Sonsuz Sokaklar”, “Kalpazanlar Çetesi”, “Cabiria’nın Geceleri”, “Tatlı Hayat”, “Sekiz Buçuk”, “Satyricon”, “Roma’da Aşk Başka”, “Amarcord”, “Kazanova”, “Orkestra Provası”, “Kadınlar Kenti”, “Ve Gemi Gidiyor”, “Ginger ve Fred”, “Intervista” ve “Ay’ın Sesi” filmlerinden tanıdığımız efsane isim Federico Fellini üstlenmiştir. Senaryosu Tullio Pinelli, Ennio Flaiano, Federico Fellini ve Brunello Rondi dörtlüsü tarafından ele alınan Giulietta Degli Spiriti, kadın peşinde koşan anlayışsız kocası tarafından sürekli olarak eziyet edilen Giulietta Boldrini adlı orta yaşlı kadının, yaşadığı içsel yolculuğu konu edinmektedir.

1965 İtalya ve Fransa ortak yapımı olan Juliet Of The Spirits adlı film, o dönem birçok etkinlikte yer alıp 11 değerli ödül elde etmiştir. 2 saat 17 dakika süresi olan komedi, dram ve fantastik türündeki Ruhların Jüliyeti adlı filmin, yapımcılık görevini Henry Deutschmeister, Clemente Fracassi ve Angelo Rizzoli üstlenmiş, müziklerini ise Nino Rota ele alıp icra etmiştir. IMDb’si 7,7 olan Ruhların Giulietta’sı adlı filmin, oyuncu kadrosunda şu isimler Giulietta Masina (Giulietta Boldrini), Sandra Milo (Suzy / Iris / Fanny), Mario Pisu (Giorgio), Valentina Cortese (Valentina), Valeska Gert (Pijma), Jose Luis de Vilalonga (Giorgio’s friend) ve Fiedrich von Ledebur (Medium) ön plana çıkmıştır.

Tüm takipçilerimize iyi seyirler dileriz…

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle 2016 Filmleri film izle altyazılı film izle film izle bahis siteleri Mobil film izle Transformers 5 izle