Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

Goat – Keçi – Kurban Türkçe Dublaj Full İzle (2016)


IMDB:

Yorum yapılmamış

1.567 views

Goat – Keçi – Kurban Türkçe Dublaj Full İzle (2016)
720p

Başrollerini James Franco, Ben Schnetzer ve Nick Jonas’ın paylaşmış olduğu Kurban izle adlı film, dünya prömiyerini 2016 Sundance Film Festivali’nde yapmıştır. 2016 ABD yapımı olan Keçi adlı filmin, yönetmenliğini “The Feature” ve “King Kelly” filmlerinden tanıdığımız Amerikalı sinemacı Andrew Neel üstlenmiştir. Senaryosu David Gordon Green, Andrew Neel ve Mike Roberts üçlüsü tarafından kaleme alınan Goat, Brad Land’in aynı adlı anılarından uyarlanmıştır. 1 saat 36 dakika süresi olan dram türündeki Goat adlı film, kardeş diye tabir ettiği birtakım kişilerin yer aldığı bir kampta, gerçek kardeşini acımasız yöntemlerle bir takım testlere tabii tutan Brad adlı ana karakterin, hikayesini ele almaktadır.

Yapımcılık görevini James Franco, David Hinojosa, Vince Jolivette ve Christine Vachon dörtlüsünün üstlenmiş olduğu Goat adlı filmin, müziklerini ise Arjan Miranda ele alıp icra etmiştir. IMDb’si 6,7 olan Goat adlı filmin, oyuncu kadrosunda şu isimler James Franco (Mitch), Ben Schnetzer (Brad Land), Nick Jonas (Brett Land), Virginia Gardner (Leah), Danny Flaherty (Will), Jake Picking (Dixon Rowley) ve Austin Lyon (Dave Reed) ön plana çıkmıştır.

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle 2016 Filmleri film izle altyazılı film izle film izle bahis siteleri Mobil film izle Transformers 5 izle