Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

Good Kids – İyi Çocuklar 2016 Filmi İzle


IMDB:

Yorum yapılmamış

6.472 views

Good Kids – İyi Çocuklar 2016 Filmi İzle
720p

Başrolerinde Zoey Deutch ve Ashley Judd’ın oynamış olduğu Good Kids hd izle adlı filmin, senaryosunu kaleme alıp yöneten isim Amerikalı genç sinemacı Chris McCoy olmuştur. Komedi türündeki İyi Çocuklar adlı film, liseden yeni mezun olan ve kendilerini yeniden tanımlaya çalışan dört kafadarın, yaşadığı olaylar konu edinmektedir.

Yapımcılık görevini Nicholas Chartier, Andrew Miano, Dominic Rustam, Chris Weitz ve Paul Weitz’in üstlenmiş olduğu Good Kids adlı filmin, müziklerini ise Lucian Piane ele almıştır. 2016 ABD yapımı olan Good Kids adlı filmin, oyuncu kadrosunda şu isimler Zoey Deutch (Nora), Ashley Judd (Gabby), Demian Bichir (Yaco), Julia Garner (Tinsley), Nicholas Braun (Andy), Virginia Gardner (Emily) ve Dayo Okeniyi (Conch) ön plana çıkmıştır.

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle 2016 Filmleri film izle altyazılı film izle film izle bahis siteleri