Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

Grand Central – Nükleer Santral Türkçe İzle (2013)

    Genişlet


IMDB:

Yorum yapılmamış

571 views

Grand Central – Nükleer Santral Türkçe İzle (2013)

Dünya prömiyerini 2013 Cannes Film Festivali’nde yapan ve aynı etkinlikten 1 değerli ödül ile ayrılan Nükleer Santral izle adlı eserin, yönetmen koltuğuna Fransız genç sinemacı Rebecca Zlotowski oturmuştur. Senaryosu Gaelle Mace ve Rebecca Zlotowski ikilisi tarafından kaleme alınan Grand Central, çalışma şartlarının oldukça zor olduğu bir nükleer santralde yeni işe başlayan Gary adlı ana karakterin, yaşadıklarını ele almaktadır.

2013 Fransa ve Avusturya ortak yapımı olan Nükleer Santral adlı film, Cannes dışında birçok etkinliğe katılarak ödül sayısını 4’e yükseltmiştir. Yapımcılık görevini Frederic Jouve ve Gabriele Kranzelbinder ikilisinin üstlenmiş olduğu eserin, müziklerini ise Robin Coudert ele almıştır. 1 saat 34 dakika süresi olan dram ve romantik türündeki Nükleer Santral adlı filmin, IMDb puanı ise 6,3’dür. Başarılı genç ve güzel yönetmen Rebecca Zlotowski’nin 2. uzun metrajlı sinema filmi olan Grand Central’de, şu isimler Tahar Rahim (Gary Manda), Lea Seydouz (Karole), Olivier Gourmet (Gilles), Denis Menochet (Toni), Johan Libereau (Tcherno), Nozha Khouadra (Maria, le medecin) ve Nahuel Perez Biscayart (Isaac) ön plana çıkmıştır.

Tüm takipçilerimize iyi seyirler dileriz…

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle Örümcek adam eve dönüş izle