Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

Gruz 200-Cargo 200 Full HD İzle

    Genişlet


IMDB:

Yorum yapılmamış

1.943 views

Gruz 200-Cargo 200 Full HD İzle

Değerli takipçilerimiz şimdi de sizlere, galasını 2007 Cannes Film Festivali’nde yapan Gruz 200 full hd izle adlı filmi beğeninize sunmaktayız. 2007 Rusya yapımı olan Cargo 200 adlı eserin, senaristliğini ve yönetmenliğini “Brat”, “Mahluklar ve İnsanlar Hakkında”, “Voyna” ve “Ya Tozhe Khochu” filmlerinden tanıdığımız Rus sinemacı Aleksey Balabanov üstlenmiştir. Dram ve gerilim türünde olan Gruz 200, birbirleriyle yeni tanışıp, araçlarının bozulmasından ötürü kendilerini çok farklı bir çiftlik evinin içerisinde koyu bir sohbetin içerinde bulan iki farklı adamın hikayesi konu ediniyor. Neyse konuyu daha fazla deşmeden, birazda bu eserin kalnkısımlarına değinelim.

Yapımcılığını Sergey Selyanov’un üstenmiş olduğu Cargo 200, katılmış olduğu festivallerden toplamda 2 değerli ödül elde edip, tüm ekibin yüzünü güldürmüştür. IMDb puanı 7,1 olan Gruz 200 adlı filmin süresi 1 saat 29 dakikadır. Başarılı ve usta yönetmen Aleksey Balabanov’un oyuncu seçimleri şu isimler, Agniya Kuznetsova (Angelika), Aleksey Poluyan (Captain Zhurov), Leonid Gromov (Artem, Professor of Scientific Atheism), Aleksey Serebyakov (Aleksey), Leonid Bichevin (Valera) ve Natalya Akimova (Antonina, Aleksey’s Wife) olmuştur.

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle 2016 Filmleri film izle altyazılı film izle film izle bahis siteleri