Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

Gülünç Bir Adamın Trajedisi 1981 İzle

    Genişlet


IMDB:

Yorum yapılmamış

842 views

Gülünç Bir Adamın Trajedisi 1981 İzle

Dünya prömiyerini 1981 Cannes Film Festivali’nde yapan ve ayrıca aynı etkinlikten 1 değerli ödül ile ayrılan Gülünç Bir Adamın Trajedisi izle adlı filmin, senaryosunu kaleme alıp yöneten isim “Korkunç Orakçı”, “Devrimden Önce”, “Partner”, “Konformişt”, “Paris’te Son Tango”, “1900”, “Ay”, “Son İmparator”, “Çölde Çay”,”Küçük Buddha” ve “Ben ve Sen1” filmlerinden tanıdığımız efsane isim Bernardo Bertolucci olmuştur. 1 saat 56 dakika süresi olan komedi ve dram türündeki La Tragedia Di Un Uomo Ridicolo adlı film, fidye amaçlı kaçırılan oğlunu kurtarmak için bir takım tereddütleri olan Parmalı fabrikatör Primo Spaggiari’nin, yaşadığı olayları konu edinmektedir.

1981 İtalya yapımı olan La Tragedia Di Un Uomo Ridicolo adlı film, Cannes dışında birçok festivalde yer alıp ödül sayısını 3’e yükseltmiştir. Yapımcılık görevini Giovanni Bertolucci’nin üstlenmiş olduğu Gülünç Bir Adamın Trajedisi adlı filmin, müziklerini ise Ennio Morricone ele alıp icra etmiştir. IMDb’si 6,8 olan Gülünç Bir Adamın Trajedisi adlı filmin, oyuncu kadrosunda şu isimler Ugo Tognazzi (Primo Spaggiari), Anouk Aimee (Barbara Spaggiari), Laura Morante (Laura), Victor Cavallo (Adelfo), Olimpia Carlisi (Chiromant), Ricky Tognazzi (Gioanni Spaggiari) ve Margherita Chiari (Maid) ön plana çıkmıştır.

Tüm takipçilerimize iyi seyirler dileriz…

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | Film Sitesi