Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle

Günahsız Melek – A Foreign Affair 1948 Full HD İzle

Kalan Süre :
Reklamı Geç

IMDB:

Yorum yapılmamış

4.459 views

Günahsız Melek – A Foreign Affair 1948 Full HD İzle

Başrollerini Jean Arthur, John Lund ve Marlene Dietrich’in paylaşmış olduğu Günahsız Melek izle adlı filmin, yönetmenliğini “Mauvaise Graine”, “The Major And The Minor”, “Çifte Tazminat”, “Yaratılan Adam”, “The Emperor Waltz”, “Sunset Bulvarı”, “Diri Gömülenler”, “Casuslar Kampı”, “Sabrina”, “Yaz Bekarı”, “Atlantik Fatihi”, “Öğleden Sonra Aşk”, “Beklenmeyen Şahit”, “Bazıları Sıcak Sever”, “Garsoniyer”, “Bir, İki, Üç”, “Sokak Kızı İrma”, “Öpsene Budala”, “Şans Kurabiyesi”, “Sherlock Holmes”, “Dokunma Gıdıklanırım”, “The Front Page”, “Fedora” ve “Buddy Buddy” filmlerinden tanıdığımız dünyaca ünlü Avusturya asıllı Amerikalı usta siemacı Billy Wilder üstlenmiştir. Senaryosu Charles Brackett, Billy Wilder ve Richard L. Breen üçlüsü tarafından ele alınan A Foreign Affair, David Shaw’ın kısa bir hikayesinden uyarlanmıştır. 1 saat 56 dakika süresi komedi, dram ve romantik türündeki Günahsız Melek adlı film, Berlin işgali sonrasında, bir barda şarkıcılık yaparak hayatını sürdüren Erika Von Schluetow adlı genç kadının, başından geçen olayları konu edinmektedir.

1948 ABD yapımı olan A Foreign Affair adlı filmin, yapımcılık görevini Charles Brackett üstlenmiş, müziklerini ise Fredrich Hollaender ele alıp icra etmiştir. IMDb’si 7,5 olan Günahsız Melek adlı filmin, oyuncu kadrosunda şu isimler Jean Arthur (Phoebe Frost), Marlene Dietrich (Erika Von Schluetow), John Lund (Captain John Pringle), Millard Mitchell (Col. Rufus J. Plummer), Peter von Zerneck (Hans Otto Birgel), Stanley Prager (Mike), William Murphy (Joe) ve Raymond Bond (Pennecot) ön plana çıkmıştır.

Tüm takipçilerimize iyi seyirler dileriz…

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle erotik filmler 2016 Filmleri görevimiz tehlike film izle altyazılı film izle film izle bahis siteleri