Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

Guruldayan Kalpler 2015 Filmi İzle

    Genişlet


IMDB:

Yorum yapılmamış

1.255 views

Guruldayan Kalpler 2015 Filmi İzle

Birçok başarılı yönetmenin yanında asistanlık yaparak sinema sektörüne adım atan Ömer Uğur, yaklaşık 10 yıllık bir aradan sonra yeniden kamera arkasına geçip, bizlere Guruldayan Kalpler izle adlı filmi ile tüm hünerlerini sergilemeye çalışmıştır. Tv ekranlarında birçok başarılı projeye imza atan Ömer Uğur’un son filmi Guruldayan Kalpler vizyona 18 Eylül 2015’te girecektir.

Senaryosu Caner Güler tarafından kaleme alınan Guruldayan Kalpler, bir sanat atölyesinde genç ve güzel bir heykeltıraşın yanında işe başlayan Yaşar adlı adamın yaşadığı eğlenceli anlar konu edinip, bizlere servis ediliyor. Bu kısacık özetimizden sonra şimdi de kalan kısımlara değinelim.

Komedi türündeki eserin, yapımcılık görevini Mahmut Kaimtu ve Ahmet Kayimtu ikilisi üstlenmiştir. 1 saat 37 dakika süresi olan Guruldayan Kalpler adlı filmde şu isimler Necip Memili (Yaşar), Devin Özgür Çınar (Hülya), Algı Eke (Vicdan9, Fırat Tanış (Gürbüz), Tanju Tuncel (Vildan), Uygar Özçelik (Faruk), Hakan Meriçliler (Selçuk), Ünal Yeter (Halit), Ali Tutal (Naci), Barış Başar (Necati) ve Sevilay Şimşek (Şehriban) rol almıştır.

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle Örümcek adam eve dönüş izle