Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle

Güzel ve Çirkin – Beauty And The Beast Türkçe İzle

Kalan Süre :
Reklamı Geç

IMDB:

Yorum yapılmamış

822 views

Güzel ve Çirkin – Beauty And The Beast Türkçe İzle
720p

IMDb Top 250 Listesi’nde şu an itibariyle kendine 244. sırada yer edinen Güzel ve Çirkin dublajlı izle adlı animasyon filmin, yönetmenliğini Gary Trousdale ve Kirk Wise ikilisi üstlenmiştir. Senaryosu Linda Woolverton tarafından ele alınan Beauty And The Beast, Jeanne-Marie Leprince de Beaumont’un, genç ve güzel bir kız ile canavara dönüşmüş bir prensi konu alan masalına dayanmaktadır.

1991 ABD yapımı olan Güzel ve Çirkin adlı animasyon film, o dönem birçok festivalde boy gösterip 2 oskar heykelciği başta olmak üzere toplamda 25 değerli ödül elde etmiştir. Bütçesi 25 milyon dolar olan Beauty And The Beast adlı film, gişede ise yaklaşık 425 milyon dolar hasılat elde etmiştir. 1 saat 24 dakika süresi olan fantastik, romantik, aile ve müzikal türündeki Güzel ve Çirkin adlı animasyon filmin, yapımcılık görevini Don Hahn üstlenmiş, müziklerini ise Alan Menken ele alıp icra etmiştir. IMDb’si 8,0 olan Beauty And The Beast adlı animasyon filmin, seslendirme kadrosunda şu isimler Robby Benson (Beast), Jesse Corti (Lefou), Rex Everhart (Maurice), Angela Lansbury (Mrs. Potts), Paige O’Hara (Belle), Jerry Orbach (Lumiere) ve Bradley Pierce (Chip) ön plana çıkmıştır.

Tüm takipçilerimize iyi seyirler dileriz…

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle 2016 Filmleri görevimiz tehlike film izle altyazılı film izle film izle bahis siteleri Mobil film izle