Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

Hacker-Blackhat 2015 Seyret

    Genişlet


IMDB:

Yorum yapılmamış

995 views

Hacker-Blackhat 2015 Seyret

2015 ABD yapımı olan Blackhat izle isimli filmin yönetmenliğini “Son Mohikan”, “Ali”, “Miami Vice” ve “Halk Düşmanları” filmlerinden tanıdığımız Amerikalı sinemacı Michael Mann amcamız üstlenmiştir. Senaryosu Morgan Davis Foehl ve Michael Mann ikilisi tarafından kaleme alınan Hacker adlı filmin konusu kısaca şöyle gelişmektedir. Yakın gelecekte iki süpergüç olan ABD ve Çin yüksek oranda siber suç işlenmesi nedenlerinden ötürü, güvenliklerini sağlayabilmek için işbirliği yapmak zorunda kalırlar. Daha sonra bu sorunu çözmek için, sahaya en iyi ajanlarını sürüp, bizlere heyacanlı anlar yaşatırlar. Konuyu daha fazla uzatmayıp, birazda Hacker’ın diğer kısımlarına değinelim. Bütçesi 70 milyon dolar olan Blackhat, gişede hüsrana uğrayıp yaklaşık 50 milyon dolar zarar etmiştir. Bu zarara ortak olan isimler Thomas Tull, Michael Mann ve Jon Jashni olmuştur. Aksiyon, suç ve dram türünde olan Hacker adlı filmin müziklerini ise Harry Gregson-Williams, Atticus Ross ve Leo Ross üçlüsü ele almıştır. IMDb puanı 5,4 olan Hacker’ın süresi ise 2 saat 13 dakikadır. Başarılı ve usta yönetmen Michael Mann’ın oyuncu seçimleri şu isimler Chris Hemsworth (Nick Hathaway), Leehom Wang (Chen Dawai), Wei Tang (Chen Lien), Viola Davis (Carol Barrett), Holt McCallany (Mark Jessup), Andy On (Alex Tang) ve Ritchie Coster (Elias Kassar) olmuştur.

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle 2016 Filmleri film izle altyazılı film izle film izle bahis siteleri Mobil film izle Transformers 5 izle