Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle

Yüce Sezar – Selam, Sezar! Türkçe HD İzle

Kalan Süre :
Reklamı Geç

IMDB:

Yorum yapılmamış

879 views

Yüce Sezar – Selam, Sezar! Türkçe HD İzle

Coen biraderlerin ilk olarak 2004 yılında masaya yatırdıkları Yüce Sezar izle adlı film, rötarlı da olsa 5 Şubat 2016’da ilk olarak ABD’de vizyona girecek ve yine herkesin diline dolanacaktır. Sinema sektörünün aşçıları diyebileceğimiz bu ikili, önümüze hep leziz yapımlar sunmuştur. Neyse bu abiler hakkında yazılacak o kadar çok şey var ki, o görevi de yeni kuşak edebiyatçılar düşünsün.

Çekimleri 10 Kasım 2014 tarihinde Los Angeles’ta başalayan ve daha sonra California’da gerçekleşen Hail, Caesar!, ülkemizde ise vizyona 19 Şubat 2016’da Selam, Sezar! adıyla girecektir. Senaryosu da Ethan ve Joel Coen biraderler tarafından kaleme alınan Hail, Caesar!, 1950’li yılların Hoolwood film endüstirisinin içerisinde yer alan Eddie Mannix adlı adamın yaşam öyküsünü konu ediniyor. Yapımcılığını Tim Bevan, Eric Felner ve Coen kardeşlerin üstlenmiş olduğu eserin müziklerini ise Carter Burwell ele alıp icra etmiştir. Komedi, dram ve müzikal türündeki yapımda şu isimler, George Clooney (Baird Whitlock), Josh Brolin (Eddie Mannix), Tilda Swinton (Hedda Hopper), Ralph Fiennes (Laurence Lorenz), Scarlett Johansson, Channing Tatum, Frances McDormand ve Clancy Brown rol alıp, tüm hünerlerini sergilemeye çalışmışlardır.

2016 ABD ve İngiltere ortak yapımı olan eser ile ilgili detaylar elimize ulaştıkça sizlerle paylaşacağız…

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle 2016 Filmleri film izle altyazılı film izle film izle bahis siteleri Mobil film izle hızlı ve tüplü izle