Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

Halk Düşmanları – Public Enemies 2009 Türkçe Dublajlı İzle


IMDB:

Yorum yapılmamış

877 views

Halk Düşmanları – Public Enemies 2009 Türkçe Dublajlı İzle

Başrollerini Johnny Depp, Christian Bale ve Carey Mulligan’ın paylaşmış olduğu Halk Düşmanları izle adlı filmin, yönetmenliğini “Hırsız”, “Kan Çanağı”, “İnsan Avcısı”, “Son Mohikan”, “Büyük Hesaplaşma”, “Köstebek”, “Ali”, “Tetikcinin Gecesi”, “Kanun Namına” ve “Hacker” filmlerinden tanıdığımız dünyaca ünlü Amerikalı usta sinemacı Michael Mann üstlenmiştir. Senaryosu Ronan Bennett, Michael Mann ve Ann Biderman üçlüsü tarafından ele alınan Public Enemies, Bryan Burruough’un ‘Public Enemies: America’s Greatest Crime Wave And The Birth Of The FBI’ adlı kitabından uyarlanmıştır. 2 saat 20 dakika süresi olan biyografi, suç, dram, tarih ve romantik türündeki Halk Düşmanları adlı film, 1930’larda Büyük Bunalım döneminde, FBI ajanı Melvin Purvis’in o zamanın ünlü Suçluları John Dilinger, Baby Face Nelson ve Pretty Boy Floyd’u durdurmaya çalışması eksenindeki gelişen olayları konu edinmektedir.

2009 ABD ve Japonya ortak yapımı olan Public Enemies adlı film, o dönem birçok etkinlikte boy gösterip 1 değerli ödül elde etmiştir. Bütçesi 100 milyon dolar olan Halk Düşmanları adlı film, gişede ise yaklaşık 214 milyon dolar hasılat elde etmiştir. Yapımcılık görevini Michael Mann ve Kevin Misher ikilisinin üstlenmiş olduğu Public Enemies adlı filmin, müziklerini ise Elliot Goldenhal ele alıp icra etmiştir. IMDb’si 7,0 olan Halk Düşmanları adlı filmin, oyuncu kadrosunda şu isimler Christian Bale (Melvin Purvis), Johnny Depp (John Dillinger), Carey Mulligan (Carol Slayman), Christian Stolte (Charles Makley), Jason Clarke (‘Red’ Hamilton), Stephan Graham (Baby Face Nelson), David Wenham (Harry ‘Pete’ Pierpont), Stephan Dorff (Homer Van Meter) ve James Russo (Walter Dietrich) ön plana çıkmıştır.

Tüm takipçilerimize iyi seyirler dileriz…

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle Örümcek adam eve dönüş izle