Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

Hasret: Sehnsucht 2015 Full HD Film İzle

    Genişlet


IMDB:

Yorum yapılmamış

1.278 views

Hasret: Sehnsucht 2015 Full HD Film İzle

Galasını 2015 Hamburg Film Festivali’nde yapan Hasret: Sehnsucht izle adlı eserin, yönetmenliğini “Simon Magus”, “Pazar: Bir Ticaret Masalı” ve “Lost In Karastan” filmlerinden tanıdığımız Ben Hopkins üstlenmiştir. Senaryosu Ceylan Ünal Hopkins ve Ben Hopkins ikilisi tarafından ele alınan Haster: Sehnsucht, yerel bir kanal için İstabul’a dair bir film çekmek için Türkiye’ye gelen ve birçok gerçekle karşı karşıya kalan Almanyalı film ekibinin, gözlemlerini ve yaşadıklarını konu ediniyor.

Yapımcılık görevini Hans W. Geissendörfer ve Mustafa Dok ikilisinin üstlenmiş olduğu eserin, müziklerini ise Efe Akmen ele alıp icra etmiştir. 2016 Almanya ve Türkiye ortak yapımı olan Hasret: Sehnsucht adlı filmin, IMDb puanı ise 7,0’dır. 1 saat 22 dakika süresi olan dram türündeki yapımda, şu isimler İsa Çelik (Faruk Korkmaz), Bilge Güler (Ghost Girl), Serhat Saymadı (Serhat) ve Ben Hopkins rol almıştır.

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | Örümcek adam eve dönüş izle