Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

Hasta – Sicko Belgesel İzle (2007)IMDB:

Yorum yapılmamış

663 views

Hasta – Sicko Belgesel İzle (2007)

Dünya prömiyerini 2007 Cannes Film Festivali’nde yapan Sicko izle adlı belgesel filmin, senaryosunu kaleme alıp yöneten isim “Roger & Me”, “Kanada Selamı”, “The Big One”, “Benim Cici Silahım”, “Fahrenheit 9/11”, “Captain Mike Across America”, “Kapitalizm: Bir Aşk Hikayesi” ve “Where To Invade Next” belgesel filmlerinden tanıdığımız dünayaca ünlü Amerikalı usta sinemacı Michael Moore olmuştur. 2 saat 3 dakika süresi olan dram türündeki Hasta adlı belgesel film, ABD’deki sağlık sigorta şirketlerinin acımasızca sigortalıları istismar etmeleri, sadece kar peşinde koşan ilaç şirketleri, şirketlerden para alan siyasetçilerin çıkarları doğrultusunda kararlar almaları gibi konuları tüm belgeleriyle ve rakamlarıyla önümüze sermektedir.

2007 ABD yapımı olan Hasta adlı belgesel film, o dönem Cannes dışında birçok etkinliğe katılarak toplamda 14 değerli ödül elde etmiştir. Bütçesi 9 milyon dolar olan Sicko adlı belgesel film, gişede ise o dönem yaklaşık 36 milyon dolar hasılat elde etmiştir. Yapımcılık görevini Michael Moore ve Meghan O’Hara ikilisinin üstlenmiş olduğu Hasta adlı eserin, müziklerini ise Erin O’Hara ele alıp icra etmiştir. IMDb’si 8,0 olan Hasta adlı belgesel filmde, şu isimler Michael Moore, Tucker Albrizzi, Tony Benn, George W. Bush, Reggie Cervantes, Bill Clinton, Hillary Clinton, Billy Crystal, John Graham, Aleida Guevara, William Maher, Richard Nixon, Patrick Pedraja ve Linda Paeno yer almıştır.

Tüm takipçilerimize iyi seyirler dileriz…

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle 2016 Filmleri film izle altyazılı film izle film izle bahis siteleri Mobil film izle Transformers 5 izle