Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

Havana’ya Dönüş 2015 Türkçe Dublaj İzleIMDB:

Yorum yapılmamış

2.151 views

Havana’ya Dönüş 2015 Türkçe Dublaj İzle
720p

Venice Film Festivalinde galası yapılmış olan ve bunun haricinde Toronto, San Sebastian, Reykjavik, Busan, London, Gent, Abu Dhabi ve Sarlat Film Festivallerinde gösterimi yapılmış Havana’ya Dönüş Türkçe dublaj izle filmi ile tekrardan karşınızdayız. Laurent Cantet, François Crozade, Lucia Lopez Coll ve Leonardo Padura tarafından senaryosu yazılmış olan orijinal adı Retour à Ithaque filminin yönetmen koltuğunda “Ressources humaines” ve “Entre les murs” filmlerinden tanıdığımız Altın Palmiye ödüllü Fransız sinemacı Laurent Cantet oturmaktadır.

Laurent Baudens, Didar Domehri ve Gaël Nouaille’nin yapımcılığını üstlendikleri Havana’ya Dönüş filminin konusundan kısaca bahsedecek olursak, elli ile atmış yaşları arasındaki kırk yıllık dost olan beş arkadaşın akşam saatlerinde bir terasta oturup geçmiş günler üzerine konuşmaktadırlar. Konu devrim dönemindeki Küba’da yaşadıkları günlere geldiğinde ise beş arkadaş birbirlerini psikolojik olarak sorgulamaya başlayacaklardır.

Havana’ya Dönüş 2015 izle filmindeki karakterlerini kısaca tanıyacak olursak, Tania (Isabel Santos) çocukları ile arasındaki ilişkide sorun yaşayan bir karakterdir. Eddy (Jorge Perugorría) bulunduğu ortamlarda daima kendinden bahseden bir kişiliğe sahiptir. Rafa (Fernando Hechevarria) uzun süredir resim yapmayan, ilhamını kaybetmiş bir ressamdır. Amadeo (Néstor Jiménez) on altı yıl boyunca sürgünde yaşayan bir yazardır. Aldo (Pedro Julio Díaz Ferran) ise Tania gibi çocukları ile problem yaşayan bir babadır.

6,2 IMDb puanlı Fransız yapımı Havana’ya Dönüş filminin oyuncu kadrosunda Isabel Santos (Tanía), Jorge Perugorría (Eddy), Fernando Hechevarria (Rafa), Néstor Jiménez (Amadeo), Pedro Julio Díaz Ferran (Aldo) ve Carmen Solar (Fela) yer almaktadır. 6 Mart 2015 tarihinde ülkemizde gösterime girmesi beklenen 1 saat 35 dakikalık Havana’ya Dönüş filmini siz değerli takipçilerimizin beğenisine sunmaktayız. İlk film izle ekibi olarak iyi seyirler dileriz.

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | Film Sitesi