Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle

Hayal Ülkesi – Jauja Türkçe Alt Yazılı İzle

Kalan Süre :
Reklamı Geç

IMDB:

Yorum yapılmamış

975 views

Hayal Ülkesi – Jauja Türkçe Alt Yazılı İzle

Dünya prömiyeri 2014 Cannes Film Festivali’nde ‘Belirli Bir Bakış’ bölümünde yapan Jauja izle adlı film, tüm dünyanın yakından takip etmiş olduğu etkinlikten FIBRESCI Ödülü’nü alıp ayrılmıştır. Daha sonraki süreç içerisinde ise birçok festivale katılıp ödülü sayısını 4’e çıkarmıştır. Western ve dram türündeki eserin yönetmen koltuğuna “La Libertad”, “Los Muertos”, “Fantasma” ve “Liverpool” filmlerinden tanıdığımız Arjantinli sinemacı Lisandro Alonso oturmuştur. Senaryosu Fabian Casas ve Lisandro Alonso ikilisi tarafından kaleme alınan Hayal Ülkesi adlı filmin konusu kısaca şöyle gelişmektedir. Danimarka’da hayata adım atan ve büyüyen bir baba, yanına genç kızını da alarak dünyanın bir ucundaki çöle doğru yolculuğa çıkarlar. Fakat burası daha önce birçok insanın ulaşmaya çalıştığı, ama çok az sayıda insanın varmayı başarabildiği, medeniyet sınırlarının dışında kalmış bir bölgedir. Bu nedenden ötürü baba ve kız, tüm şartlarını zorlayıp hayallerinin peşinden gidecektir. Neyse bu kısa özet faslından sonra, şimdi de kalan kısımlara değinelim.

2014 Arjantin, Danimarka, Fransa, Meksika, ABD, Almanya, Brezilya ve Hollanda ortak yapımı olan Juaja adlı eserin, yapımcılık görevini Ilse Hughan, Andy Kleinman, Viggo Mortensen, Sylvie Pialat, Jaime Romandia ve Helle Ulsteen üstlenmiştir. Müziklerini Viggo Mortensen’in ele almış olduğu yapımın IMDb puanı ise 6,5’dir. 1 saat 49 dakika süresi olan Juaja adlı filmin oyuncu kadrosunda şu isimler, Viggo Mortensen (Gunnar Dinesen), Ghita Norby (Woman in the cave), Viilbjork Malling Agger (Ingeborg), Adrian Fondari (Pittaluga), Diego Roman ve Mariano Arce yer almıştır.

Bu müthiş eseri kaçırmamanızı tavsiye eder ve iyi seyirler dilerim..

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle 2016 Filmleri film izle altyazılı film izle film izle bahis siteleri Mobil film izle hızlı ve tüplü izle