Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

Hayalet Dağcı – Ghost Mountaineer – Must Alpinist Seyret

    Genişlet


IMDB:

Yorum yapılmamış

510 views

Hayalet Dağcı – Ghost Mountaineer – Must Alpinist Seyret

Değerli takipçilerimiz bu sefer sizlere, 2015 Estonya yapımı olan Hayalet Dağcı izle adlı filmi beğeninize sunmaktayız. Estonyalı genç sinemacı Urmas Eero Liiv tarafından senaryosu yazılıp ve yönetilen Ghost Mountaineer adlı film, Sovyet döneminde, Sibirya dağlarına giden ve birçok acı gerçekle başbaşa kalan bir öğrenci grubunun gerçek hikayesini ele almaktadır.

Bütçesi 800 bin €uro olan Must Alpinist adlı filmin, yapımcılık görevini Anneli Ahven üstlenmiş, müziklerini ise Tiit Kikas ele alıp icra etmiştir. IMDb’si 7,2, süresi ise 1 saat 40 dakika olan macera, gizem ve gerilim türündeki Hayalet Dağcı adlı filmin, oyuncu kadrosunda şu isimler Vadim Andreev (Militia man), Reimo Sagor (Olle), Hanna Martinson (Marleen), Liis Lass (Anne), Priit Pius (Eero) ve Veiko Porkanen (Margus) ön plana çıkmıştır.

Tüm takipçilerimize iyi seyirler dileriz…

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle 2016 Filmleri film izle altyazılı film izle film izle bahis siteleri Mobil film izle Transformers 5 izle