Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle

Hayat Sana Güzel İzle

Kalan Süre :
Reklamı Geç

IMDB:

Yorum yapılmamış

939 views

Hayat Sana Güzel İzle

Sevgili takipçilerimiz şimdi de sizlere, Murat Şeker abimizin yönetmenliğini üstlenmiş olduğu Hayat Sana Güzel adlı filmi beğeninize sunmaktayız. Senaryosu Gül Abus Semerci tarafından kaleme alınan bu eserin konusu kısaca şöyle gelişmektedir. Azmi, Güneydoğu Anadolulu toprak ağası ve çok zengin bir ailenin oğludur. Yaşamanı İstanbul’da müteahhitlik yaparak, karısı ve oğluyla sürdüren Azmi, gelenek ve göreneklerine sıkı sıkıya baglı bir adamdır. Azmi beyin bu hayatta, kafasını kurcalayan tek şey ölümdür. Ölüm korkusu ile baş edemeyen Azmi, soluğu hastanede alır ve yanlış tahlil sonucu ile daha sonra eğlence başlar. Ülkemizde vizyona 11 Nisan 2014’te giren bu eser yaklaşık 15 bin kişi tarafından izlenmiştir. Komedi türünde olan Hayat Sana Güzel’in yapımcılık görevini Türker İnanoğlu üstlenmiştir. Müziklerini Aria’nın ele almış olduğu bu yapımın IMDb puanı ise 3,9’dur. Başarılı yönetmen Murat Şeker’in oyuncu seçimleri şu isimler Şevket Çoruh (Azmi Yapıcı), Hande Katipoğlu (Behiye), Tuba Ünsal (Nurcan), Timur Acar (Taner), Dilber Ay (Satı Ana), Hakan Bilgin (Mustafa) ve Burak Sağyaşar (Selim) olmuştur.

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle 2016 Filmleri film izle altyazılı film izle film izle bahis siteleri Mobil film izle hızlı ve tüplü izle