Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

Hayata Çalım At – Looking For Eric 2009 İzle

    Genişlet


IMDB:

Yorum yapılmamış

519 views

Hayata Çalım At – Looking For Eric 2009 İzle

Dünya prömiyerini 2009 Cannes Film Festivali’nde yapan ve ayrıca aynı etkinlikten 1 değerli ödül ile ayrılan Hayata Çalım At hd izle adlı filmin, yönetmenliğini “Düşen Kadın”, “Kerkenez”, “Family Life”, “Black Jack”, “The Gamekeeper”, “Looks And Smiles”, “Fatherland”, “Gizli Ajanda”, “Ayak Takımı”, “Raining Stones”, “Ladybird Ladybird”, “Ülke ve Özgürlük”, “Carla’nın Şarkısı”, “Benim Adım Joe”, “Ekmek ve Güller”, “Emekçiler”, “Afili Delikanlı”, “Duygudan da Öte”, “Biletler”, “Özgürlük Rüzgarı”, “İşte Özgür Dünya”, “Tehlikeli Yol”, “Meleklerin Payı”, “Özgürlük Payı” ve “I, Daniel Blake” filmlerinden tanıdığımız efsanevi İngiliz usta sinemacı Ken Loach üstlenmiştir. Senaryosu Paul Laverty tarafından kaleme alınan Looking For Eric, yaşamı binbir sorunla olmasına rağmen bir şekilde hayata içindeki futbol aşkı ve hayalinde yarattığı bir dost ile tutunmaya çalışan Eric adlı orta yaşlı adamın, hikayesini ele almaktadır.

2009 İngiltere, Fransa, İtalya, İspanya ve Belçika ortak yapımı olan Hayata Çalım At adlı film, o dönem Cannes dışında birçok etkinliğe katılarak ödül sayısını 3’e yükseltmiştir. 1 saat 56 dakika süresi olan komedi, dram, fantastik ve spor türündeki Looking For Eric adlı filmin, yapımcılık görevini Rebecca O’Brien üstlenmiş, müziklerini ise George Fenton ele alıp icra etmiştir. IMDb’si 7,2 olan Hayata Çalım At adlı filmin, oyuncu kadrosunda şu isimler Steve Evets (Eric Bishop), Eric Cantona (Lui-meme), Stephanie Bishop (Lily), Gerard Kearns (Ryan), Stefan Gumbs (Jess), Lucy-Jo Hudson (Sam), Cole Williams (Daisy) ve Dylan Williams (Daisy) ön plana çıkmıştır.

Tüm takipçilerimize iyi seyirler dileriz…

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | Film Sitesi