Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

Hayatımın Atışı – Trouble With The Curve 2012 Türkçe HD İzle

    Genişlet


IMDB:

Yorum yapılmamış

510 views

Hayatımın Atışı – Trouble With The Curve 2012 Türkçe HD İzle

Başrollerini Clint Eastwood ve Amy Adams’ın paylaşmış olduğu Hayatımın Atışı 2012 izle adlı filmin, yönetmenliğini Amerikalı tecrübeli sinemacı Robert Lorenz üstlenmiştir. Senaryosu Randy Brown tarafından ele alınan Trouble With The Curve, görme yetisini günden güne yitirmeye başlayan yaşlı bir beyzbolcu ile kızının, yaşadıklarını konu edinmektedir.

2012 ABD yapımı olan Hayatımın Atışı adlı film, dönem birkaç festivalde yer alıp 2 değerli ödül elde etmiştir. Bütçesi 60 milyon dolar olan Trouble With The Curve adlı filmin, yapımcılık görevini Robert Lorenz, Clint Eastwood ve Michele Weisler üstlenmiş, müziklerini ise Marco Beltrami ele alıp icra etmiştir. IMDb’si 6,8, süresi ise 1 saat 51 dakika olan dram ve spor türündeki Hayatımın Atışı adlı filmin, oyuncu kadrosunda şu isimler Clint Eastwood (Gus), Amy Adams (Mickey), John Goodman (Pete Klein), Chelcie Ross (Smitty), Raymond Anthony Thomas (Lucious), Ed Lauter (Max), Clifton Guterman (Neil) ve Carla Fisher (Law Receptionist) ön plana çıkmıştır.

Tüm takipçilerimize iyi seyirler dileriz…

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle 2016 Filmleri film izle altyazılı film izle film izle bahis siteleri Mobil film izle Transformers 5 izle