Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle

Heat Wave – Coup De Chaud – Sıcak Darbe 2015 İzle

Kalan Süre :
Reklamı Geç

IMDB:

Yorum yapılmamış

550 views

Heat Wave – Coup De Chaud – Sıcak Darbe 2015 İzle

2015 Fransa yapımı olan Coup De Chaud adlı filmin, yönetmenliğini “Barrage” ve “Avant L’aube” filmlerinden tanıdığımız yetenekli Fransız sinemacı Raphael Jacoulot üstlenmiştir. Senaryosu Lise Macheboeuf, Raphael Jacoulot ve Florence Vignon üçlüsü tarafından kaleme alınan Heat Wave, yaz sıcaklarının beklenin üzerinde seyrettiği bir Fransız köyünde, bir yandan susuzlukla baş edmek zorunda olan bir diğer yandan da Joseph adlı zihinsel engelli genç ile baş etmek durumunda kalan halkın, yaşadığı sorunlar ele alınıyor.

Yapımcılığını Milena Poylo ve Gilles Sacuto ikilisinin üstlenmiş olduğu Sıcak Darbe adlı filmin, müziklerini ise Andre Dziezuk ele almıştır. 1 saat 42 dakika süresi suç türündeki Coup de Chaud adlı filmin, IMDb puanı ise 6,1’dir. Başarılı yönetmen Raphael Jacoulot’un 3. uzun metrajlı sinema filmi olan Sıcak Darbe’de, şu isimler Jean-Pierre Darroussin (Daniel Huot-Marchand), Gregory Gadebois (Rodolphe Blin), Karim Leklou (Joseph Bousou), Serra Yılmaz (Josiane Bousou), Carole Frank (Diane), Isabelle Sadoyan (Odette) ve Camille Figuereo (Benedicte Blin) rol almıştır.

Tüm takipçilerimize iyi seyirler dileriz…

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle 2016 Filmleri film izle altyazılı film izle film izle bahis siteleri Mobil film izle hızlı ve tüplü izle