Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle

Her Devrin Adamı – A Man For All Seasons (1966) İzle

Kalan Süre :
Reklamı Geç

IMDB:

Yorum yapılmamış

675 views

Her Devrin Adamı – A Man For All Seasons (1966) İzle
480p

1967 Akademi Ödülleri töreninden 6 oskar heykelciği elde eden Her Devrin Adamı izle adlı kült film, 8. Henry döneminde yaşamış, son derece aydın ileri görüşlü ve tam bir Rönesans insanı olmasına rağmen Henry ile bir takım konularda ters düşmüş olan Sir Thomas More’un hayat hikayesini ele almaktadır.

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle 2016 Filmleri halka 3 film izle altyazılı film izle film izle bahis siteleri Mobil film izle