Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

Hidden Agenda – Gizli Ajanda HD İzle

    Genişlet


IMDB:

Yorum yapılmamış

749 views

Hidden Agenda – Gizli Ajanda HD İzle

Dünya prömiyerini 1990 Cannes Film Festivali’nde yapan ve ayrıca aynı etkinlikten 2 değerli ödül ile ayrılan Gizli Ajanda izle adlı filmin, yönetmenliğini “Düşen Kadın”, “Kerkenez”, “Family Life”, “Black Jack”, “The Gamekeeper”, “Looks And Smiles”, “Fatherland”, “Ayak Takımı”, “Raining Stones”, “Ladybird Ladybird”, “Ülke ve Özgürlük”, “Carla’nın Şarkısı”, “Benim Adım Joe”, “Ekmek ve Güller”, “Emekçiler”, “Afili Delikanlı”, “Duygudan da Öte”, “Biletler”, “Özgürlük Rüzgarı”, “İşte Özgür Dünya”, “Hayata Çalım At”, “Tehlikeli Yol”, “Meleklerin Payı”, “Özgürlük Dansı” ve “I, Daniel Blake” filmlerinden tanıdığımız dünyaca ünlü İngiliz usta sinemacı Ken Loach üstlenmiştir. Senaryosu Jim Allen tarafından kaleme alınan Hidden Agenda, Kuzey İrlanda’da İngiliz baskısının en yoğun yaşandığı yıllarda Amerikalı bir insan hakları avukatının suikaste uğramasını ve sonrasındaki gelişen olayları konu edinmektedir.

1990 İngiltere yapımı olan Gizli Gündem adlı filmin, yapımcılık görevini Eric Fellner üstlenmiş, müziklerini ise Stewart Copeland ele alıp icra etmiştir. IMDb’si 7,0, süresi ise 1 saat 48 dakika olan dram ve politik gerilim türündeki Gizli Ajanda adlı filmin, oyuncu kadrosunda şu isimler Frances McDormand (Ingrid Jessner), Brian Cox (Kerrigan), Brad Dourif (Paul Sullivan), Mai Zetterling (Moa), Bernard Archard (Sir Robert Neil), Maureen Bell (Mrs. Molloy) ve John Benfield (Maxwell) ön plana çıkmıştır.

Tüm takipçilerimize iyi seyirler dileriz…

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle 2016 Filmleri film izle altyazılı film izle film izle bahis siteleri Mobil film izle Transformers 5 izle