Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

Hindistan’a Giden Gemi – A Ship Bound For India – Skepp Till India Land

    Genişlet


IMDB:

Yorum yapılmamış

548 views

Hindistan’a Giden Gemi – A Ship Bound For India – Skepp Till India Land

Dünya prömiyerini 1947 Cannes Film Festivali’nde yapan Hindistan’a Giden Gemi izle adlı filmin, yönetmenliğini “Kris”, “Aşkımızın Üstüne Yağmur Yağıyordu”, “Musik I Mörker”, “Liman Kenti”, “Fangelse”, “Susuzluk”, “Neşeye Doğru”, “Yaz Oyunları”, “Bekleyen Kadınlar”, “Monika’yla Bir Yaz”, “Gezgincilerin Gecesi”, “Bir Aşk Dersi”, “Kvinnodröm”, “Yedinci Mühür”, “Herr Sleeman Kommer”, “Yaban Çilekleri”, “Ansiktet”, “Ovader”, “Genç Kız Pınarı”, “Sasom I En Spegel”, “Tystnaden”, “Persona”, “Skammen”, “Temas”, “Yüzyüze”, “Höstsonaten”, “Fanny ve Alexander”, “Don Juan”, Bildmakarna” ve “Saraband” filmlerinden tanıdığımız dünyaca ünlü İsveçli usta sinemacı Ingmar Bergman üstlenmiştir. Senaryosu da aynı isim tarafından ele alınan Skepp Till India Land, Martin Söderhjelm’in aynı adlı oyunundan uyarlanmıştır. 1 saat 38 dakika süresi olan dram türündeki A Ship Bound For India adlı film, 2.Dünya Savaşı ve sonrasında, 7 yılını engin denizlerde geçirdikten sonra doğup büyüdüğü topraklara adımını atan Johannes’in, yaşadıklarını ele almaktadır.

1947 İsveç yapımı olan Hindistan’a Giden Gemi adlı filmin, yapımcılık görevini Lorens Marmstedt üstlenmiş, müziklerini ise Erland von Koch ele alıp icra etmiştir. IMDb’si 6,6 olan A Ship Bound For India adlı filmin, oyuncu kadrosunda şu isimler Holger Löwenadler (Kapten Alexander Blom), Anna Lindahl (Alice Blom), Birger Malmsten (Johannes Blom), Gertrud Fridh (Sally), Naemi Briese (Selma), Hjördis Petterson (Sofi), Lasse Krantz (Hans) ve Jan Molander (Bertil) ön plana çıkmıştır.

Tüm takipçilerimize iyi seyirler dileriz…

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | Film Sitesi