Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

Hitchcock/Truffaut Belgesel İzle

    Genişlet


IMDB:

Yorum yapılmamış

2.247 views

Hitchcock/Truffaut Belgesel İzle
720p

Galasını 2015 Cannes Film Festivali’nde yapan ve ayrıca birçok etkinlikte yer alan Hitchcock/Truffaut izle adlı eser, şimdilik 1 değerli ödül elde emesine rağmen daha alacağının sinyallerini vermektedir. 2015 ABD ve Fransa ortak yapımı olan Hitchcock/Truffaut adlı belgesel filmin, yönetmenliğini “Lady By The Sea: The Statue Of Liberty”, “Val Lewton: The Man In The Shadows” ve “A Letter To Ella” adlı eserlerinden tanıdığımız İngiliz sinemacı Kent Jones üstlenmiştir. Senaryosu Serge Toubiana ve Kent Jones tarafından ele alınan Hitchcock/Truffaut, dünyaca ünlü iki usta yönetmen Alfred Hitchcock ve François Truffaut’un dünya sinemasına yapmış olduğu katkılar ve etkileri birçok ünlü yönetmen tarafından dile getiriliyor. Neyse bu kısa özetten sonra şimdi de kalan kısımlara değinelim.

Yapımcılığını Olivier Mille ve Charles S. Cohen’in üstlenmiş olduğu eserin, keyifli müziklerini ise Jeremiah Bornfield ele alıp bestelemiştir. 1 saat 20 dakika süresi olan Hitchcock/Truffaut adlı eserin IMDb puanı ise 7,5’dir. Başarılı İngiliz yönetmen Kent Jones, şu isimlerle Wes Anderson, Olivier Assayas, Peter Bogdanovich, Arnaud Desplechin, David Fincher, James Gray, Kiyoshi Kurosawa, Richard Linklater, Paul Schrader ve Martin Scorsese ile görüşüp, engin fikirlerine yer vermiştir.

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle Örümcek adam eve dönüş izle