Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

Hostiles – Düşmanlar Filmi Türkçe Dublaj İzle (2017)

    Genişlet

     


Yorum yapılmamış

489 views

Hostiles – Düşmanlar Filmi Türkçe Dublaj İzle (2017)

2017 ABD yapımı olan Hostiles izle adlı filmin, yönetmenliğini “Çılgın Kalp”, “Kardeşim İçin” ve “Kara Düzen” filmlerinden tanıdığımız Amerikalı deneyimli sinemacı Scott Cooper üstlenmiştir. Senaryosu Donald Stewart ve Scott Cooper ikilisi tarafından kaleme alınan Düşmanlar, 1890’lıların Amerika’sında, New Mexico’dan Montana topraklarına ailesiyle birlikte geri dönmek isteyen Cheyenne savaş şefi ve onlara eşlik etmeyi kabul eden efsanevi Ordu kaptanın, yol öyküsnü ve yol boyu karşılşatıkları zorlu süreci ele almaktadır.

Macera, dram ve western türündeki Hostiles adlı filmin, yapımcılık görevini Scott Cooper, Ken Kao ve John Lesher üstlenmiştir. Başarılı yönetmen Scott Cooper’ın 4. uzun metrajlı sinema filmi olan Hostiles adlı yapımda, şu isimler Christian Bale (Blocker), Rosamund Pike, Jesse Plemons, Adam Beach (Black Hawk), Rory Cochrane (Metz), Wes Studi (Yellow Hawk), Q’orianka Kilcher (Moon Deer), Scott Anderson (Muny), Luce Rains (Virgil) ve Dicky Eklund Jr. (Hatchet Face) ön plana çıkmıştır.

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle 2016 Filmleri film izle altyazılı film izle film izle bahis siteleri Mobil film izle Transformers 5 izle