Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

Hotel Desire 2011 HD İzle

    Genişlet


IMDB:

Yorum yapılmamış

2.505 views

Hotel Desire 2011 HD İzle
720p

Sevgili takipçilerimiz şimdi de sizlere, 2011 Almanya yapımı olan Hotel Desire adlı filmi beğeninize sunmaktayız. Dram ve romantik türündeki eserin, yönetmenliğini ve senaristliğini genç Alman sinemacı Sergej Moya üstlenmiştir. Hotel Desire konusu itibarıyla; oldukça lüks bir otele gelip konaklayan ve aynı otelde çalışan genç kıza gönlünü kaptıran, görme engelli bir adamın yaşadığı aşk konuedinip, bizlere sunuluyor. Hotel Desire adlı kısa filmin süresi 38 dakikadır. Bütçesi 130 bin €uro olan bu eserin, yapımcılık görevini Julia Lischinski, Sascha Schwingel ve Christopher Zwickler üçlüsü üstlenmiştir. Müziklerini Stefan Maria Schneider’in ele almış olduğu bu yapımın, IMDb puanı ise 5, 8’dir. Genç yönetmen Sergej Moya, Hotel Desire adlı filmde şu isimlere Saralisa Volm (Antonia), Clemens Schick (Julius Pass), Jan-Gregor Kremp (Marcel), Herbert Knaup (Hoteldirektor), Frederick Lau (Doorman), Palina Rojinski (Julia) ve Trystan Pütter (Rezeptionist) olmuştur.

Tüm takipçilerimize iyi seyirler dileriz..

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle 2016 Filmleri film izle altyazılı film izle film izle bahis siteleri