Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle

How To Talk To Girls At Parties 2016 HD İzle

Kalan Süre :
Reklamı Geç

Yorum yapılmamış

1.106 views

How To Talk To Girls At Parties 2016 HD İzle

2016 ABD yapımı olan How To Talk To Girls At Parties izle adlı filmin, yönetmenliğini “Hedwig And The Angry Inch”, “Shortbus” ve “Mutluluğun Peşinde” filmlerinden tanıdığımız Amerikalı deneyimli sienmacı John Cameron Mitchell üstlenmiştir. Senaryosu Philippa Goslett ve John Cameron Mitchell ikilisi tarafından ele alınan How To Talk To Girls At Parties, Neil Gaiman’ın aynı adlı kısa öyküsünden uyarlanmıştır. Komedi, müzik, romantik ve bilim kurgu türündeki How To Talk To Girls At Parties, 70’lerin Londra’sında, farklı bir gezegenden gelip kadın kimliğine bürünen iki uzaylının, yapmış olduğu keşifler ve yaşadığı sıradışı olaylar ele alınmaktadır.

Yapımcılık görevini Howard Gertler, John Cameron Mitchell ve Emile Sherman üçlüsünün üstlenmiş olduğu How To Talk To Girls At Parties adlı filmin, müziklerini ise Nico Muhly ve Jamie Stewart ikilisi ele alıp icra etmiştir. Başarılı yönetmen John Cameron Mitchell’ın oyuncu tercihleri şu isimler Nicole Kidman, Elle Fanning (Zan), Alex Sharp (Enn), Ethan Lawrence (John), Joey Ansah (PT Bob), Ruth Wilson (PT Stella), Ross Tomlinson (Male Blonde Stella), Stephen Campbell Moore (Record Exec), Matt Lucas, Joanna Scanlan ve Elarica Johnson öncelikli olmuştur.

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle 2016 Filmleri görevimiz tehlike film izle altyazılı film izle film izle bahis siteleri Mobil film izle