Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle

I Am A Sex Addict – Ben Seks Bağımlısıyım Seyret

Kalan Süre :
Reklamı Geç

IMDB:

Yorum yapılmamış

2.123 views

I Am A Sex Addict – Ben Seks Bağımlısıyım Seyret

Galasını 2005 Rotterdam Uluslararası Film Festivali’nde yapan I Am A Sex Addict izle adlı filmin, senaryosunu yazıp yöneten ve ayrıca rol alan “A Litte Stiff”, “I Don’t Hatte Las Vegas Anymore” ve “The Sheik And I” filmlerinden tanıdığımız Amerikalı sinemacı Caveh Zahedi olmuştur. 2005 ABD yapımı olan I Am A Sex Addict adlı film, birçok festivalde yer almasına rağmen sadece 1 değerli ödül elde edebilmiştir. Biyografi, komedi ve romantik türündeki Ben Seks Bağımlısıyım adlı film, bir kilisede 3. evliliğinin hazırlığı aşamasında iken birden 23 yıl geriye gidip, seks bağımlılığının nedenlerini anlatmaya geçen 43 yaşındaki Caveh adlı adamın yaşadıkları ele alınıp, bizlere sunuluyor. Neyse konuyu daha fazla kurcalamadan şimdi de kalan kısımlara değinelim.

Yapımcılığını Thomas Logoreci, Caveh Zahedi ve Greg Watkins üçlüsünün üstlenmiş olduğu eserin, eğlenceli müziklerini ise Hilary Soldati ele almıştır. 1 saat 38 dakika süresi olan Ben Seks Bağımlısıyım adlı eserin IMDb puanı ise 6,1’dir. Başarılı yönetmen Caveh Zahedi kendi dışında şu isimlere Christoff Colas (Man with Beret), Rebecca Lord (Prostitute / Caroline), Lindsey Tjian (Anna), Jenny Pompor (Polygamy Co-Ed), Michelle Roesler (Polygamy Co-Ed), Melanie Bonne (Polygamy Co-Ed), Anastasia Gershman (Oscar Presenter) ve Seymour Kramer (Movie Theater Walkout)’a rol vermiştir.

Tüm takipçilerimize iyi seyirler dileriz…

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle 2016 Filmleri halka 3 film izle altyazılı film izle film izle bahis siteleri Mobil film izle