Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle

İçimde Akan Nehir 2015 İzle

Kalan Süre :
Reklamı Geç

Yorum yapılmamış

875 views

İçimde Akan Nehir 2015 İzle

Ülkemizde milyonlarca kişi tarafından tanınan müzisyen Erhan Güleryüz, bu kez senaryosunu yazıp yönettiği ve ayrıca başrolde Tuğçe Kazaz ile karşımıza 13 Kasım 2015’te İçimde Akan Nehir izle adlı film ile çıkıp, bu alanda da hünerlerini bizlere sergileyecektir.

Dram türündeki İçimde Akan Nehir, Karabağ Savaşı’nda aldığı kurşun yarasından sonra ülkesine geri dönen ve birçok sorunla baş etmek zorunda kalan Hazar Kafkas adlı müzisyeninin, kederli yaşam öyküsü ele alınmaktadır. Bu kısa özetimizden sonra şimdi de diğer detaylara değinelim.

Yapımcılığını Sinan Güleryüz’ün üstlendiği, müziklerini ise Erhan Güleryüz’ün bestelemiş olduğu İçim Akan Nehir adlı filmde, şu isimler Tuğçe Kazaz, Hasan Kaçan, Nursel Köse, Cahit Berkay, Koray Mincinozlu, Cihan Özdeniz ve Harun Özakıncı rol almıştır.

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle 2016 Filmleri halka 3 film izle altyazılı film izle film izle bahis siteleri Mobil film izle