Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle

İçimdeki Ses Türk Filmi İzle

Kalan Süre :
Reklamı Geç

IMDB:

Yorum yapılmamış

1.338 views

İçimdeki Ses Türk Filmi İzle

30 Ocak 2015’te vizyona giren İçimdeki Ses izle adlı filmin yönetmenliğini Çağrı Bayrak üstlenmiştir. Senaryosu Erol Günaydın tarafından kaleme alınan İçimdeki Ses adlı eserin konusu şöyle gelişmektedir. Selim, kendi halinde ve yalnız yaşayan asosyal bir yazardır. Özgüven yetersizliğinden, kimseyle doğru düzgün ilişki kuramayan Selim, bu durumun üstesinden gelmek için annesin yanına taşınmaya karar verir. İlk hamlesi gayet başarılı olan Selim, daha sonra bir spor salonuna kayd olur ve burada sakarlığı sayesinde Ayşıl isimli güzel bir ablayla tanışır. Oldukça varlıklı bir ailenin kızı olan Ayşıl, beklenmedik bir şekilde Selim’e gönlünü kaptırıp aşık olur. Daha sonrasını yazmayıp, birazda bu eğlenceli eserin diğer kısımlarına değinelim. Yapımcılığını Ahmet ve Mahmut Kayimtu ikilisinin üstlenmiş olduğu İçimdeki Ses, ülkemizde yaklaşık 360 kişi tarafından izlenmiştir. IMDb puanı 5,9 olan bu harika filmin müziklerini ise Tolga Çebi ele almıştır. 1 saat 33 dakika süresi olan İçimdeki Ses adlı eserde şu isimler Engin Günaydın (Selim), Leyla Lydia Tuğutlu (Ayşıl), Füsun Demirel (Mehpare), Ersin Korkut (Yılmaz), Hamdi Kahraman (Mahir), Onur Buldu (Alptekin), Sırrı Süreyya Önder ve Nazlı Tosunoğlu rol almıştır.

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle 2016 Filmleri görevimiz tehlike film izle altyazılı film izle film izle bahis siteleri Mobil film izle