Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

Identicals – Brand New-U 2015 İzle

    Genişlet


IMDB:

Yorum yapılmamış

631 views

Identicals – Brand New-U 2015 İzle

2015 İngiltere yapımı olan Brand New-U hd izle adlı filmin, yönetmenliğini ve senaristliğini deneyimli İngiliz sinemacı Simon Pummell üstlenmiştir. 1 saat 40 dakika süresi olan gerilim ve bilim kurgu türündeki Identicals adlı film, kayıp sevgilisini bulmak için mücadele eden romantik bir gencin, serüvenlerini ele almaktadır.

Bütçesi 1.3 milyon €uro olan Brand New-U adlı filmin, yapımcılık görevini Janine Marmot üstlenmiş, müziklerini ise Roger Goula Sarda ele almıştır. IMDb’si 6,0 olan Identicals adlı filmin, oyuncu kadrosunda şu isimler Nick Blood (Joe), Nora-Jane Noone (Nadia), Tony Way (Gun Dealer / Santa), Lachlan Nieboer (Slater), Robert Wilfort (Surgeon Two ‘Peter’), Jacinta Mulcahy (Abigail) ve Andrew Buckley (Friend Two) ön plana çıkmıştır.

Tüm takipçilerimize iyi seyirler dileriz…

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle 2016 Filmleri film izle altyazılı film izle film izle bahis siteleri