Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

İkiz Tepeler: Ateşte Benimle Yürü – Twin Peaks: Fire Walk With Me 1992 İzle

    Genişlet


IMDB:

Yorum yapılmamış

1.010 views

İkiz Tepeler: Ateşte Benimle Yürü – Twin Peaks: Fire Walk With Me 1992 İzle

Dünya prömiyerini 1992 Cannes Film Festivali’nde yapan İkiz Tepeler: Ateşte Benimle Yürü izle adlı filmin, yönetmenliğini “Eraserhead”, “Fil Adam”, “Dune: Çöl Gezegeni”, “Mavi Kadife”, “Vahşi Duygular”, “Kayıp Otoban”, “Straight’in Hikayesi”, “Mulholland Çıkmazı”, “Rabbits”, “Inland Empire” ve “Twin Peaks: The Missing Pieces” filmlerinden tanıdığımız dünyaca ünlü Amerikalı usta sinemacı David Lynch üstlenmiştir. Senaryosu Robert Engels ve David Lynch ikilisi tarafından ele alınan Twin Peaks: Fire Walk With Me, Mark Frost ve David Lynch ikilisinin aynı adlı tv film serisinden uyarlanmıştır. 2 saat 15 dakika süresi olan dram, gerilim, gizem ve korku türündeki İkiz Tepeler: Ateşte Benimle Yürü adlı film, Twin Peaks adlı kasabadaki bir cinayet olayını aydınlatmak için yola koyulan FBI ajanı Cherster Desmond’un, yaşadığı olayları ele almaktadır.

1992 ABD ve Fransa ortak yapımı olan Twin Peaks: Fire Walk With Me adlı film, Cannes dışında birçok etkinlikte boy gösterip 3 değerli ödüle layık görülmüştür. Bütçesi 10 milyon dolar olan İkiz Tepeler: Ateşte Benimle Yürü adlı filmin, yapımcılık görevini Francois Bouygues ve Gregg Fienberg üstlenmiş, müziklerini ise Angelo Badalamenti ele alıp icra etmiştir. IMDb’si 7,2 olan İkiz Tepeler: Ateşte Benimle Yürü adlı filmin, oyuncu kadrosunda şu isimler Sheryl Lee (Laura Palmer), Ray Wise (Leland Palmer), Madchen Amick (Shelly Johnson), Dana Ashbrook (Bobby Briggs), Phoebe Augustine (Ronette Pulaski), David Bowie (Phillip Jeffries) ve Eric DaRe (Leo Johnson) ön plana çıkmıştır.

Tüm takipçilerimize iyi seyirler dileriz…

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle 2016 Filmleri film izle altyazılı film izle film izle bahis siteleri Mobil film izle Transformers 5 izle