Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle

İllet 2016 Filmi İzle

Kalan Süre :
Reklamı Geç

Yorum yapılmamış

2.531 views

İllet 2016 Filmi İzle

Genç sinemacı Soner Acar’ın senaryosunu yazıp ve yönetmiş olduğu İllet izle adlı film, ülkemizde vizyona 25 Mart 2016’te girecektir. Gerilim ve korku türündeki İllet, kanser olan kardeşinin ölümüne neden 2 kardeşten intikam almak için hareket eden Can adlı gencin yapmış olduğu kirli savaş ele alınıp konu ediniyor. Neyse konuyu daha fazla deşmeyip, şimdi de kalan kısımlara değinelim.

1 saat 20 dakika süresi olan İllet adlı filmde şu isimler Taner Karamahmutoğlu, Aydın Sidal, Gülçin Özlen, Can Ay, Kübra Tutaç, Hüseyin Salaş, Soner Acar ve Erdem Bölükbaş rol almıştır.

Bu yapım ile ilgili daha farklı detaylar elimize ulaştıkça sizlerle paylaşacağız…

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle 2016 Filmleri film izle altyazılı film izle film izle bahis siteleri Mobil film izle hızlı ve tüplü izle