Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

Indiana Jones Son Macera 1989 İzle


IMDB:

Yorum yapılmamış

795 views

Indiana Jones Son Macera 1989 İzle
720p

Başrollerinde Harrison Ford ve Sean Connery’nin oynamış olduğu Indiana Jones Son Macera Türkçe izle adlı filmin, yönetmenliğini “Schindler’in Listesi”, “Er Ryan’ı Kurtarmak”, “Yapay Zeka”, “Sıkıysa Yakala” ve “Casuslar Köprüsü” filmlerinden tanıdığımız dünyaca ünlü Amerikalı usta sinemacı Steven Spielberg üstlenmiştir. Senaryosu Jeffrey Boam tarafından kaleme alınan Indiana Jones And The Last Crusade, Menno Meyjes ve George Lucas’ın yazmış olduğu hikayelerle desteklenmiştir. 2 saat 7 dakika süresi olan aksiyon ve macera türündeki Indiana Jones And The Last Crusade adlı film, Indiana Jones ve babasının Kutsal Kase’yi Nazilerin eline geçmeden bulmak için yapmış olduğu mücadele ele alınmaktadır.

IMDb Top 250 Listesi’nde şu an itibariyle kendine 104. sırada yer edinen Indiana Jones Son Macera adlı eser, birçok etkinlikte boy gösterip 1 oskar heykelciği dahil olmak üzere toplamda 6 değerli ödül elde etmiştir. Bütçesi 55.4 milyon dolar olan eser, gişede ise yaklaşık 475 milyon dolar hasılat elde ederek büyük bir başarıya imza atmıştır. Yapımcılık görevini Robert Watts’ın üstlenmiş olduğu eserin, müziklerini ise John Williams ele alıp icra etmiştir. IMDb’si 8,3 olan Indiana Jones Son Macera adlı filmde, şu isimler Harrison Ford (Indiana Jones), Sean Connery (Prf. Henry Jones), Denholm Elliot (Marcus Brody), Alison Doody (Elsa), John Rhys-Davies (Sallah), Julian Glover (Walter Donovan) ve River Phoenix (Young Indy) rol almıştır.

Tüm takipçilerimize iyi seyirler dileriz…

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle 2016 Filmleri film izle altyazılı film izle film izle bahis siteleri