Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

İnsanın Değeri Türkçe Dublaj İzle

    Genişlet


IMDB:

Yorum yapılmamış

2.120 views

İnsanın Değeri Türkçe Dublaj İzle

2015 Fransa yapımı olan La Loi Du Marche izle adlı film, galasını 2015 Cannes Film Festivali’nde yapmış ve ayrıca bu etkinlikte En İyi Erkek Oyuncu ve Ekümenik Jüri Özel Mansiyon Ödülü’nü elde ederek ayrılmıştır. Cannes dışında aynı yıl birçok etkinlikte boy göstererek 3 degerli ödül elde eden The Measure Of A Man adlı eserin, yönetmen koltuğuna “Le Bleu Des Villes”, “Aşkın Dansı”, “Entre Adultes”, “Mademoiselle Chambon” ve “Quelques Heıres De Printemps” filmlerinden tanıdığımız Fransız sinemacı Stephane Brize oturmuştur. Senaryosu Olivier Gorce ve Stephane Brize ikilisi tarafından ele alınan La Loi Du Marche, bir süpermarkette işe başlayan ve orada çeiştli trajik olaylarla karşı karşıya kalan Thierry adlı adamın yaşam hikayesi konu ediniyor. Bu kısa özetimizden sonra şimdi de İnsanın Değeri adındaki filmin kalan kısımlarına değinelim.

Yapımcılığını Christophe Rossignon ve Philip Boeffard ikilisinin üstlenmiş olduğu İnsanın Değeri adlı eserin süresi ise 1 saat 33 dakikadır. IMDb’si 6,7 olan The Measure Of A Man adlı eserin oyuncu kadrosunda şu isimler Vincent Lindon (Thierry Taugourdeau), Karine de Mirbeck (La femme de Thierry), Matthieu Schaller (Le fils de Thierry), Yves Ory (Le conseiller Pole Emploi), Xavier Mathieu (Collegue syndicaliste), Paul Portoleau (Collegue syndicaliste) ve Pierre-Jean Feld (Collegue syndicaliste) yer almıştır.

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle Örümcek adam eve dönüş izle