Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle

İşte Özgür Dünya – It’s A Free World… HD İzle (2007)

Kalan Süre :
Reklamı Geç

IMDB:

Yorum yapılmamış

805 views

İşte Özgür Dünya – It’s A Free World… HD İzle (2007)
480p

Dünya prömiyerini 2007 Venedik Film Festivali’nde yapan ve ayrıca aynı etkinlikten 3 değerli ödül ile ayrılan İşte Özgür Dünya izle adlı filmin, yönetmenliğini “Düşen Kadın”, “Kerkenez”, “Family Life”, “Black Jack”, “The Gamekeeper”, “Looks And Smiles”, “Fatherland”, “Gizli Ajanda”, “Ayak Takımı”, “Raining Stones”, “Ladybird Ladybird”, “Ülke ve Özgürlük”, “Carla’nın Şarkısı”, “Benim Adım Joe”, “Ekmek ve Güller”, “Emekçiler”, “Afili Delikanlı”, “Duygudan da Öte”, “Biletler”, “Özgürlük Rüzgarı”, “Hayata Çalım At”, “Tehlikeli Yol”, “Meleklerin Payı”, “Özgürlük Dansı” ve “I, Daniel Blake” filmlerinden tanıdığımız dünyaca ünlü İngiliz usta sinemacı Ken Loach üstlenmiştir. Senaryosu Paul Laverty tarafından ele alınan It’s A Free World…, İngiltere’deki göçmen işçilerin çalışma ve yaşama koşullarını işverenlerin gözünden anlatan konusuyla dikkat çekmektedir.

2007 İngiltere, İtalya, Almanya, İspanya ve Polonya ortak yapımı olan İşte Özgür Dünya adlı film, o dönem Venedik dışında birçok etkinlikte boy gösterip ödül sayısını 4’e yükseltmiştir. Bütçesi 6 milyon dolar olan İşte Özgür Dünya adlı filmin, yapımcılık görevini Rebecca O’Brien ve Valerie Phil üstlenmiş, müziklerini ise George Fenton ele alıp icra etmiştir. IMDb’si 7,0, süresi ise 1 saat 36 dakika olan dram türündeki İşte Özgür Dünya adlı filmin, oyuncu kadrosunda şu isimler Kierston Wareing (Angie), Juliet Ellis (Rose), Leslaw Zurek (Karol), Joe Siffleet (Jamie), Colin Coughin (Geoff), Maggie Russell (Cathy) ve Raymond Mearns (Andy) ön plana çıkmıştır.

Tüm takipçilerimize iyi seyirler dileriz…

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle 2016 Filmleri görevimiz tehlike film izle altyazılı film izle film izle bahis siteleri Mobil film izle