Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle

İyi Bir Dinozor 2015 İzle

Kalan Süre :
Reklamı Geç

IMDB:

Yorum yapılmamış

4.695 views

İyi Bir Dinozor 2015 İzle

2015 ABD yapımı yapımı olan The Good Dinosaur izle adlı animasyon filmin, yönetmen koltuğuna Kore asıllı Amerikalı genç sinemacı Peter Sohn oturmuştur. Senaryosu Meg LeFauve tarafından kaleme alınan The Good Dinosaur, Erik Benson, Peter Sohn, Kelsey Mann ve Bob Peterson’un yazmış oldukları kısa hikayelerle desteklenmiştir. Fantastik, macera,, komedi ve aile türündeki The Good Dinosaur, Arlo adındaki şirin dinozorun, insanlarla kurmuş olduğu iletişim ve serüvenlerini ele alıyor. Bu kısa özetimizden sonra şimdi de İyi Bir Dinozor adlı eserin kalan kısımlarına değinelim.

Bütçesi 200 milyon dolar olan The Good Dinosaur adlı eserin, yapımcılık görevini Denise Ream üstlenmiştir. Müziklerini Jeff Danna ve Mychael Danna ikilisinin ele almış olduğu yapımın, IMDb puanı ise 7,3’dür. 1 saat 33 dakika süresi olan İyi Bir Dinozor adındaki filmin seslendirme kadrosunda şu isimler Jeffrey Wright (Poppa), Frances McDormand (Momma), Raymond Ochoa (Arlo), Maleah Nipay-Padilla (Young Libby), Ryan Teeple (Young Buck), Jack McGraw (Young Arlo) ve Marcus Scribner (Buck) yer almıştır.

Tüm takipçilerimize iyi seyirler dileriz…

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle 2016 Filmleri görevimiz tehlike film izle altyazılı film izle film izle bahis siteleri Mobil film izle