Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle

Janis: Little Girl Blue 2015 İzle

Kalan Süre :
Reklamı Geç

IMDB:

Yorum yapılmamış

2.507 views

Janis: Little Girl Blue 2015 İzle

Dünya prömiyerini 2015 Venedik Uluslararası Film Festivali’nde yapan Janis: Little Girl Blue izle adlı belgesel eserin, yönetmen koltuğuna “Deliver Us From Evil”, “West Of Memphis”, “An Open Secret” ve “Prophet’s Prey” filmlerinden tanıdığımız Amerikalı sinemacı Amy Berg oturmuştur. Cat Power anlatımında gerçekleşen yapım, hayata diğer genç müzisyenler gibi gözlerini yuman dünyaca ünlü Amerikalı Blues şarkıcısı Janis Joplin’in, 27 yıllık yaşam öyküsünü konu edinmektedir.

2015 ABD yapımı olan Janis: Little Girl Blue adlı belgeselin, IMDb puanı 7,0’dır. Yapımcılık görevini Alex Gibney, Amy Berg, Jeff Jampol ve Katherine LeBlond dörtlüsünün üstlenmiş olduğu eserin, süresi ise 1 saat 43 dakikadır.

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle 2016 Filmleri görevimiz tehlike film izle altyazılı film izle film izle bahis siteleri Mobil film izle