Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle

Jaws Türkçe Dublaj İzle (1975)

Kalan Süre :
Reklamı Geç

IMDB:

Yorum yapılmamış

599 views

Jaws Türkçe Dublaj İzle (1975)
720p

IMDb Top 250 Listesi’nde şu an itibariyle kendine 221. sırada yer edinen Jaws izle adlı filmin, yönetmenliğini “Schindler’in Listesi”, “Er Ryan’ı Kurtarmak”, “Yapay Zeka”, “Sıkıysa Yakala” ve “Casuslar Köprüsü” filmlerinden tanıdığımız dünyaca ünlü Amerikalı usta sinemacı Steven Spielberg üstlenmiştir. Senaryosu Peter Benchley ve Carl Gottlieb ikilisi tarafından kaleme alınan Jaws, Peter Benchley’in aynı adlı çok satan romnından uyarlanmıştır. 2 saat 4 dakika süresi olan macera, dram ve gerilim türündeki Jaws adlı film, bir tatil kasabasının başına bela olan dev bir köpek balığının, yaratığı dehşeti ele almaktadır.

IMDb’si 8,1 olan Jaws adlı eser, birçok etkinlikte boy gösterip 3 oskar heykelciği başta olmak üzere toplamda 13 değerli ödül elde etmiştir.. Bütçesi 9 milyon dolar olan eser, gişede ise yaklaşık 471 milyon dolar hasılat elde etmiştir. Yapımcılığını David Brown ve Richard D. Zanuck ikilisinin üstlenmiş olduğu eserin, müziklerini ise John Williams ele alıp icra etmiştir. Usta yönetmen Steven Spielberg’ün oyuncu tercihleri şu isimler Roy Scheider (Brody), Robert Shaw (Quint), Richard Dreyfuss (Hooper), Lorraine Gary (Ellen Brody), Murray Hamilton (Vaughn), Carl Gottlieb (Maedows) ve Jeffrey Kramer (Hendricks) öncelikli olmuştur.

Tüm takipçilerimize iyi seyirler dileriz…

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle 2016 Filmleri film izle altyazılı film izle film izle bahis siteleri Mobil film izle hızlı ve tüplü izle