Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

Jem And The Holograms – Jem ve Hologram İzle

    Genişlet


Yorum yapılmamış

1.829 views

Jem And The Holograms – Jem ve Hologram İzle

Amerikalı genç sinemacı Jon M. Chu, bu kez 80’li yılların en popüler çizgi dizisi Jem ve Hologram izle beyaz perdeye uyarlayıp, bizlere tüm hünerlerini sergilemeye çalışmıştır. Senaryosu Ryan Landels tarafından ele alınan Jem And The Holograms, küçük bir kasabada yaşamını sürdüren 4 genç kızın, şöhret olmak için yapmış olduğu amansız mücadele konu edinip, bizlerin önüne sunuluyor. Bu kısa özetimizden sonra şimdi de diğer detaylara değinelim.

Yapımcılığını Scooter Braun, Jon M. Chu, Bernett Schneir, Stephen Davis, Brian Goldner ve Jason Blum’ın üstlenmiş olduğu eserin keyifli müziklerini ise Nathan Lanier ele alıp icra etmiştir. 2015 ABD yapımı dram, macera, fantastik ve müzik türündeki yapımda, şu isimler Juliette Lewis (Erica Raymond), Molly Ringwald (Mrs. Bailey), Stefanie Scoot (Kimber), Ryan Guzman (Rio Pacheco), Aubrey Peeples (Jem), Hayley Kiyoko (Aja) ve Nicholas Braun (Brad) rol almıştır.

IMDb’si, süresi ve bütçesi şu an belirsiz olan eser ile ilgili detaylar elimize ulaştıkça sizlerle paylaşacağız…

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle 2016 Filmleri film izle altyazılı film izle film izle bahis siteleri