Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle

Jodorowsky’s Dune 2013 Full Online İzle

Kalan Süre :
Reklamı Geç

IMDB:

Yorum yapılmamış

422 views

Jodorowsky’s Dune 2013 Full Online İzle
720p

Dünya prömiyerini 2013 Cannes Film Festivali’nde yapan ve ayrıca birçok etkinlikte boy gösteren 10 ödüllü Jodorowsky’s Dune izle adlı belgesel film, dünyaca ünlü Şilili yönetmen Alejandro Jodorowsky’nin 1970’li yıllarda el attığı Frank Herbert’in aynı adlı Dune serisinin beyaz perdeye uyarlama sürecini ve yarıda kalma öyküsünü ele almaktadır.

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle 2016 Filmleri görevimiz tehlike film izle altyazılı film izle film izle bahis siteleri Mobil film izle