Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle

Joe Yanardağa Karşı – Joe Versus The Volcano 1990 İzle

Kalan Süre :
Reklamı Geç

IMDB:

Yorum yapılmamış

861 views

Joe Yanardağa Karşı – Joe Versus The Volcano 1990 İzle

Başrollerinde Tom Hanks ve Meg Ryan’ın oynamış olduğu Joe Yanardağa Karşı full seyret adlı filmin, senaryosunu kaleme alıp yöneten isim Amerikalı deneyimli sinemacı John Patrick Shanley olmuştur. 1990 ABD yapımı olan Joe Versus The Volcano adlı film, ölümcül bir hastalığa yaklandıktan sonra hayatını daha da karmaşık ve eğlenceli bir hale sokan Joe adlı ana karakterin, yaşadıkalrını ele almaktadır.

Bütçesi 25 milyon dolar olan Joe Versus The Volcano adlı film, gişede ise o dönem yaklaşık 40 milyon dolar hasılat elde etmiştir. 1 saat 42 dakika süresi olan komedi ve romantik türündeki Joe Yanardağa Karşı adlı filmin, yapımcılık görevini Teri Schwartz üstlenmiş, müziklerini ise Georges Delerue ve Peter Gordon ikilisi ele almıştır. IMDb’si 5,7 olan Joe Yanardağa Karşı adlı filmin, oyuncu kadrosunda şu isimler Tom Hanks (Joe), Meg Ryan (DeDe / Angelica / Patricia), Lloyd Bridges (Graynamore), Robert Stack (Dr. Ellison), Abe Vigoda (Chief of the Waponis), Dan Hedaya (Mr. Waturi) ve Berry McGovern (Luggage Salesman) ön plana çıkmıştır.

Tüm takipçilerimize iyi seyirler dileriz…

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | film izle 2016 Filmleri görevimiz tehlike film izle altyazılı film izle film izle bahis siteleri Mobil film izle