Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

Julieta – Silencio 2016 Filmi Full HD İzleYorum yapılmamış

4.294 views

Julieta – Silencio 2016 Filmi Full HD İzle
720p

2016 İspanya yapımı olan Julieta hd izle adlı filmin, yönetmenliğini ve senaristliğini “Folle… Folle… Folleme Tim!”, “Mujeres Al Borde De Un Ataque De Nervios”, “Konuş Onunla”, “Dönüş”, “İçinde Yaşadığım Deri” ve “Aklımı Oynatacağım” filmlerinden tanıdığımız dünyaca ünlü İspanyol sinemacı Pedro Almodovar üstlenmiştir. Dram türündeki Silencio adlı film, oldukça zorlu bir yaşam süren Juliet’in, 1985-2015 yılları arasındaki 30 yıllık süreçte yaşadığı olayları ele almaktadır.

Yapımcılık görevini Agustin Almodovar, Pedro Almodovar ve Esther Garcia’nın üstlenmiş olduğu Julieta adlı eserin, müziklerini ise Alberto Iglesias ele alıp icra etmiştir. Usta yönetmen Pedro Almodovar’ın 20. uzun metrajlı sinema filmi olan Julieta’da, şu isimler Adriana Ugarte (Julieta a l’age de 30 ans), Emma Suarez (Julieta a l’age de 50 ans), Sara Jimenez (Bea), Michelle Jenner, Rossy de Palma, InmaCuesta, Dario Grandinetti, Nathalie Poza, Daniel Grao, Pilar Castro, Susi Sanchez, Priscilla Delgado, Joaquin Notario, Maria Mera ve Blanca Pares rol almıştır.

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | Film Sitesi