Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

Juno ve Paycock – Juno And The Paycock 1929 Seyret

    Genişlet


IMDB:

Yorum yapılmamış

544 views

Juno ve Paycock – Juno And The Paycock 1929 Seyret

Başrollerinde Sara Allgood ve Edward Chapman’ın oynamış olduğu Juno ve Paycock izle adlı filmin, yönetmenliğini “Zevk Bahçesi”, “The Ring”, “Şampanya”, “17 Numara”, “39 Basamak”, “Gizli Ajan”, “Kaybolan Kadın”, “Yabancı Muhabir”, “Arka Pencere”, “Lekeli Adam”, “Ölüm Korkusu”, “Gizli Teşkilat”, “Sapık”, “Kuşlar” ve “Aile Oyunu” filmlerinden tanıdığımız efsane isim Alfred Hitchcock üstlenmiştir. Senaryosu Alma Reville ve Alfred Hitchcock ikilisi tarafından ele alınan Jono And The Paycock, Sean O’Casey’nin aynı adlı tiyatro oyunundan uyarlanmıştır. 1 saat 25 dakika süresi olan komedi ve dram türündeki Juno ve Paycock adlı film, İrlanda devrimi sırasında, kendilerine kalan mirası alamayarak ser sefil bir hayata mahkum olan bir ailenin, yaşadığı trajediyi ele almaktadır.

1929 İngiltere yapımı olan Juno And The Paycock adlı filmin, yapımcılık görevini John Maxwell üstlenmiştir. IMDb’si 4,8 olan Juno ve Paycock adlı filmin, oyuncu kadrosunda şu isimler Sara Allgood (Mrs. Boyle ‘Juno’), Edward Chapman (Captain Boyle), Barry Fitzgerald (The Orator), Maire O’Neill (Mrs. Maisie Madigan), Sidney Morgan (‘Joxer’ Daly), John Laurie (Johnny Boyle) ve Dave Morris (Jerry Devine) ön plana çıkmıştır.

Tüm takipçilerimize iyi seyirler dileriz…

Yorum YapBenzer Filmler

İlk Film İzle

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days. Bu sitede yer alan hiç bir video, fragman ve film tanıtımı bizim tarafımızdan yüklenmemektedir. Genel kullanım ve paylaşıma açık olan Youtube, Vk, OK vb. gibi sitelerde yer alan ve o siteler yada üyeleri tarafından yüklenmiş olan sunumlar sitemizde paylaşılmaktadır.
ilkfilmizle.com | Online Film İzle | Sitemap | Film Sitesi